News

WTOKOWE PORANKI PRZY KAWIE WYJąTKOWO JUTRO!!!
Uprzejmie informujemy, że w tym tygodniu wyjątkowo wtorkowy poranek przy kawie przenosimy na poniedziałek! Serdecznie zapraszamy na kawę i rozmowy!
... See MoreSee Less

View on Facebook

WIZYTA KONSULA W SOUTHAMPTON
Uprzejmie informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie (lista zapełniła się w kilka godzin po ogłoszeniu terminu) jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym roku (listopad/grudzień) odbędzie się ponownie WIZYTA KONSULARNA w SOS Polonia. Będziemy informować na bieżąco!
... See MoreSee Less

View on Facebook

Informujemy, że w związku z DYZUREM KONSULARNYM w naszym biurze jutro i w sobotę będziemy przyjmować Klientów zarejestrowanych na spotkanie z konsulem.Lekcje angielskiego w piątek o 18-tej, w sobotę o 14-tej i o 16-tej bez zmian.
Zapraszamy ponownie do naszego biura od poniedziałku,16-ego pazdziernika.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Uprzejmie informujemy, ze z powodow technicznych w piatek, 6-ego pazdziernika biuro SOS Polonia zamykamy o 14-tej. Lekcje angielskiego bez zmian! Za utrudnienia przepraszamy! ... See MoreSee Less

View on Facebook

WIZYTA KONSULA SOUTHAMPTON
Zawiadamiamy, ze konsulat otrzymuje Panstwa zgloszenia, Niestety przychodza mylne e-maile dot. dyzuru w Birmingham. Prosimy o cierpliwosc. Z doswiadczenia wiemy, ze odpowiedz w sprawie dyzuru i terminu spotkania w Southampton otrzymacie Panstwo w ciagu 3-4-ech dni. Za wyrozumialosc dziekujemy!
... See MoreSee Less

View on Facebook

KONSUL W SOS POLONIA W PAZDZIERNIKU
Uprzejmie informujemy, ze konsul przyjedzie do SOS Polonia w polowie pazdziernika. Dokladna data, sposob zglaszania sie bedzie na stronie konsulatu na poczatku przyszlego tygodnia. My tez umiescimy tutaj informacje, jak tylko ja otrzymamy.
... See MoreSee Less

View on Facebook

SPOTKANIE DZIECI Z JANEM BEDNARKIEM
Dzisiaj o godz 19:15 nasz Klub Piłkarski Townhill Lingland i dzieci z polskiej szkółki piłarskiej Soccer School mają spotkanie z Janem Bednarkiem, znanym polskim piłkarzem, który gra obecnie w Southampton Football Club.

Miejsce: Saints Foundation astroturf boisko przy St Mary’s C of E School.

Format spotkania: zaczynamy o 7:15, Jan przyjedzie o godz 7:30, zostanie przedstawiony dzieciom i wszystkim obecnym, bedzie mozna zapytac po angielsku lub po polsku o jego doswiadczenie na emigracji, o to jak przyjął polskiego zawodnika Klub w Southampton itd, następnie dzieci bedą mogły zagrac z Janem w piłkę, po czym zostanie rozlosowane 30 biletów na mecz Saints v West Brom. Spotkanie będzie uwiecznione przez zespół filmowy Southampton FC, film ukaze sie na ich stronie internetowej w formie reportażu Polakach w Southampton.
... See MoreSee Less

View on Facebook

Przypominamy, ze dzisiaj biuro SOS Polonia nieczynne, wszystkich zapraszamy na Nicholsfest! Tam nas znajdziecie! 🙂
Lekcje angielskiego bez zmian!
... See MoreSee Less

Zapraszamy we wrzesniu!!!

View on Facebook

KONSUL W SOS POLONIA
Uprzejmie informujemy, ze jeszcze nie wiemy, kiedy odbedzie sie wizyta konsula w Southampton. Bedziemy informowac na biezaco, informacje z data wizyty otrzymamy prawdopodobnie na poczatku pazdziernika.
... See MoreSee Less

View on Facebook

To juz w ta sobote!!! SOS tez bierze udzial, wiec w sobote obslugi w biurze nie bedzie! Wszystkich zapraszamy na impreze do St. Marys Fire station!!! ... See MoreSee Less

Zapraszamy we wrzesniu!!!

View on Facebook

Przypominamy! JUTRO O 10-TEJ ANGIELSKI!!!
Na razie to nasza jedyna grupa przedpoludniowa w tygodniu, serdecznie zapraszamy!
... See MoreSee Less

View on Facebook

Zapraszamy na kolejny WTORKOWY PORANEK PRZY KAWIE.
Już jutro, we wtorek, 12 września, o godzinie 11.30 serdecznie zapraszamy na ciekawą rozmowę, w dobrym towarzystwie, przy filiżance kawy i herbaty. Tematów do rozmów nigdy nie brakuje - życiowe sprawy (proste i trudne), plany na przyszłość, pomysły do wykorzystania, nowe kontakty...
Gospodynią spotkania, jak zwykle, będzie Pani Barbara Storey.
... See MoreSee Less

View on Facebook

NOWE USLUGI W SOS POLONIA
Uprzejmie informujemy, że od września br. wprowadziliśmy usługę wypełniania aplikacji dotyczących przyznania świadczeń: Housing Benefit, Council Tax Reduction, Universal Credit, Child Benefit, a także aplikacji o zwrot nadpłaconego podatku.
Usługa obejmuje wyjaśnienie znaczenia poszczególnych części kwestionariusza oraz wprowadzenie wymaganych informacji.
Aplikacje wypełniamy tylko w obecności klienta, na którym spoczywa wyłączna odpowiedzialność za zgodność z prawdą przekazanych danych. Usługa jest płatna. Opłata za wypełnienie aplikacji wynosi 10 funtów.
... See MoreSee Less

View on Facebook